TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Klienci indywidualni
Kupując mieszkanie warto mieć pewność

- Do wyboru oferta z prowizją lub bez
- Okres kredytowania do 35 lat
- Stała pomoc doradcy przy formalnościach

Skontaktuj się z doradcą

Kredyt hipoteczny

Kupno mieszkania lub budowa domu to poważna inwestycja i duża zmiana w życiu. Dlatego warto wybrać partnera, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu nieruchomości.

Dopasujemy warunki kredytu do Twoich potrzeb

Masz do wyboru ofertę z prowizją lub bez, okresem kredytowania do 35 lat i spłatą w wygodnych ratach - równych lub malejących. Finansujemy do 80% ceny nieruchomości.

Pomagamy przy formalnościach

Wybierz czas i miejsce. Nasz doradca przyjedzie, odpowie na Twoje pytania i pomoże w załatwieniu formalności.

Akceptujemy różne źródła dochodów

Akceptujemy zarówno umowę o pracę, jak i umowę zlecenie, umowę o dzieło, mianowanie, powołanie, kontrakt menadżerski, działalność gospodarczą, emeryturę czy rentę.

Zobacz na jaki kredyt Cię stać

Podaj kilka informacji o swojej sytuacji finansowej, aby wyliczyć zdolność kredytową.

Tylko cztery kroki do kredytu

1
Wypełnij formularz
Skontaktuj się z naszym doradcą, wypełniając formularz
2
Nasz doradca przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę
3
Po skompletowaniu dokumentów doradca pomoże Ci wypełnić wniosek kredytowy
4
Nasz doradca poinforuje Cię o uzyskaniu kredytu oraz ustali z Tobą termin zawarcia umowy i jej warunki oraz termin uruchomienia kredytu.

NAVIDOM. Załatw wszystko krok po kroku

Jeśli dopiero precyzujesz plany mieszkaniowe, skorzystaj z serwisu NAVIDOM, który pomoże Ci dobrze wybrać i kupić mieszkanie. Poprowadzimy Cię od A do Zamieszkania.

Kupujesz mieszkanie? Skontaktuj się z doradcą Oddzwonimy, doradzimy.

ING Bank Śląski S.A. uprzejmie informuje, iż z uwagi na funkcjonalność powyższego kalkulatora informacja dotycząca RRSO odnosi się do przykładowej kwoty kredytu.

Mieszkaj bez kompromisówRRSO dla oferty 'Mieszkaj bez kompromisów - 0% prowizji' wynosi 4,57%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,71% (6M WIBOR 1,81% oraz marża Banku 1,90%); prowizję za udzielenie: 0zł;RRSO dla oferty 'Mieszkaj bez kompromisów - Niższa marża' wynosi 4,50%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,50% (6M WIBOR 1,81% oraz marża Banku 1,69%); prowizję za udzielenie: 1,69% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3380 zł;

Do obliczenia ww. RRSO dla ofert "Mieszkaj bez kompromisów – 0% prowizji" oraz "Mieszkaj bez kompromisów – Niższa marża" przyjęto: kwotę kredytu 200 000 zł, oprocentowanie kredytu dla danej oferty jak wyżej, przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie kredytu - zgodnie z ofertą jak wyżej, opłatę za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank: 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie); ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; ubezpieczenie spłaty kredytu – składka miesięczna jak niżej; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

"Oferta "Mieszkaj bez Kompromisów" skierowana jest do osób, które spełnią warunki określone w Regulaminie, w tym posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie oraz podpiszą za pośrednictwem banku umowę ubezpieczenia spłaty kredytu Opcja ŻYCIE Plus lub Bezpieczny Kredyt STANDARD Plus (ubezpieczenie spłaty kredytu oferowane przez odpowiednio Nationale-Nederlanden TU na Życie S.A. oraz TU EUROPA S.A. i TU EUROPA na Życie S.A.). Opłata za prowadzenie rachunku od 0zł do 13zł/mies. - na potrzeby wyliczenia RRSO jako koszty prowadzenia rachunku przyjęto opłatę za prowadzenie rachunku Direct tj. 0zł*. Składka miesięczna za ubezpieczenie spłaty kredytu wynosi odpowiednio 0,035% i 0,055% kwoty salda kredytu - na potrzeby wyliczenia RRSO przyjęto koszt ubezpieczenia spłaty kredytu Opcja Życie Plus tj. 0,035% kwoty salda kredytu. Preferencja cenowa uzyskana w ramach oferty "Mieszkaj bez Kompromisów" zostanie utrzymana:

1) Jeśli Klient będzie zapewniał wpływy w wysokości min. 2000 zł miesięcznie na ww. rachunek w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy o kredyt,
2) W całym okresie, w którym Klient będzie posiadał ubezpieczenie spłaty kredytu.

Bank monitoruje wypełnianie przez Klienta powyższych zobowiązań. W przypadku ich niedotrzymania Bank ma prawo do podwyższenia marży na warunkach określonych w umowie kredytowej zawartej przez Klienta.

* inne koszty związane z rachunkiem wskazane są w TOiP

Oferty Standardowa, "0% prowizji", "Niższa marża"RRSO dla oferty Standardowej wynosi 4,94%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 4,31% (6M WIBOR 1,81% oraz marża Banku 2,50%); prowizję za udzielenie: 1,90% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3800 zł;RRSO dla oferty '0% prowizji' wynosi 4,65%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 4,21% (6M WIBOR 1,81% oraz marża Banku 2,40%) prowizję za udzielenie: 0zł;RRSO dla oferty 'Niższa marża' wynosi 4,51%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,91% (6M WIBOR 1,81% oraz marża Banku 2,10%); prowizję za udzielenie: 1,90% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3800 zł;

Do obliczenia ww. RRSO dla ofert Standardowej, "0% prowizji" oraz "Niższa marża" przyjęto: kwotę kredytu 200 000 zł, oprocentowanie kredytu dla danej oferty jak wyżej, przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie kredytu - zgodnie z ofertą jak wyżej, opłatę za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank: 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie); ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

Oferty "0% prowizji" oraz "Niższa marża" skierowane są do osób, które posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie (opłata za prowadzenie rachunku od 0zł do 13zł/mies. - na potrzeby wyliczenia RRSO jako koszty prowadzenia rachunku przyjęto opłatę za prowadzenie rachunku Direct tj. 0zł*). Bank w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy o kredyt, ma prawo do podwyższenia marży o 0,4 p.p. w stosunku rocznym, w przypadku niewykonania przez Kredytobiorcę zobowiązania polegającego na zapewnieniu wpływu w wysokości min. 2000 zł miesięcznie na w/w rachunek.

* inne koszty związane z rachunkiem wskazane są w TOiP

Ww. oferty nie łączą się. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia. Bank zastrzega sobie również prawo do rezygnacji z zawarcia umowy.

ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 01.05.2017 Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , Infolinia 801 111 888 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Powyższa treść nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny.

do góry
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 01.05.2017. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , infolinia: 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.17.5.15.0.0